Residence Promenáda Liberec, Jeřáb

Stav
V prodeji
Vlastnictví
osobní / družstevní
Lokalita
Liberec, Jeřáb
Počet jednotek
247
Architekt
?
Stavitel
Luxury Home - DELTA s.r.o.

Residence Promenáda

Zkušený developer s více než desetiletou tradicí představuje projekt moderního městského bydlení Residence Promenáda v samém srdci Liberce. Tento atraktivní projekt se nachází na ulici 1. Máje, vedle historického Grand Hotelu Pytloun, který pochází ze 30. let 20. století. Ulice, dříve známá jako Bahnhofstrasse, prochází obnovou a má se stát výkladní skříní Liberce. V rámci projektu zde vyroste 247 nových bytů, obchodní pasáž a dostatek garážových stání. Budoucí majitelé si mohou vybírat z bytů o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. Lokalita nabízí snadnou dostupnost občanské vybavenosti, včetně škol, což ji činí ideální pro mladé lidi i rodiny s dětmi. Byty jsou také vhodné pro rekreační účely. Každý byt disponuje terasou, balkonem, lodžií nebo předzahrádkou. Budoucí majitelé mohou získat prostorný byt s výhledem na Ještěd, balkónem, lodžií nebo předzahrádkou. Každý byt má k dispozici jeden či více sklepů, garážová stání a samostatné garáže.

Byty na prodej Liberec, Jeřáb

Projekt Residence Promenáda se nachází mezi ulicemi 1. Máje a Tatranská, vedle Grand Hotelu. Po dokončení výstavby bude tato oblast tvořit ucelenou rezidenční čtvrť. Velkou výhodou této lokality je dostupnost většiny občanské vybavenosti v docházkové vzdálenosti, což přispívá ke kvalitě bydlení. Navíc je v blízkosti historického centra města a výletního místa Ještěd. Díky nedaleké zastávce MHD jsou snadno dostupné i další části města, jako je radnice, ZOO, Ještěd nebo přehrada.

Kolaudace: Q3/2028

Residence Promenáda - Liberec, Jeřáb Novostavba Liberec, Jeřáb Developerský projekt Liberec, Jeřáb Byty na prodej Liberec, Jeřáb Družstevní i osobní vlastnictví


Doporučené projekty


Novostavby a developerské projekty