Pro developery

Stavíte a chce zviditelnit svůj nový developerský projekt?

Základní propagace Prémiová propagace
Zápis do katalogu Severské.cz základní prezentace rozšířená prezentace
Zobrazení loga projektu
Zvýraznění zápisu ve výpisu kategorií přední pozice ve výpisu
Pravidelné aktuality o stavu projektu zajistíme za Vás
Odkaz na nabídku bytů a ceník aktivní odkaz
Přehled volných bytových jednotek denně aktualizováno
Fotografie prodejce
Kontaktní formulář pro sběr leadů pouze informace o prodejci leady ihned na email prodejce
Reklamní a informativní články sporadicky pravidelně
Cena zdarma dohodou

Pojďme spolupracovat


Cíleně oslovujeme potenciální kupce v lokalitě, kde stavíte…

Zápis do katalogu nemovitostí

Základní zápis do katalogu developerských projektů a novostaveb je zdarma. Základní zápis obsahuje název a popis projektu, lokality a vizualizace/fotografie projektu. Dále však tento profil již není aktivně rozvíjen. Pro lepší oslovení více potenciálních kupců je možné dále zápis zvýraznit a obohatit o vlastní logo a video prezentaci. V případě zájmu rovněž naše redakce zajistí průběžné informování o postupu výstavby, dnech otevřených dvěří, vše doplněné o profesionální fotografie přímo z místa. Zápis tak ještě více vynikne, neboť informace o aktualizaci je součástí každého výpisu.

Zápis do katalogu

Aktuality přímo „ze stavby“

Dáme vědět návštěvníků o všem, co se u vás zrovna děje. Ať už sami, nebo ve spolupráci s Vámi.

Aktuality přímo ze stavby

Odkaz na nabídku bytů a ceník

Zápis v katalogu je dále možné obohatit o přímý odkaz na Vaše webové stránky s nabídkou konkrétních bytů a cen. Odkaz je patřičně zvýrazněný a perfektně viditelný jak na mobilu, tak na počítači. Návštěvník se tak ihned ocitne přímo na Vašich stránkách.

Odkaz na nabídku bytů a ceník

Přehled volných bytových jednotek

Součástí premiového balíčku je rovněž prezentace volných bytových jednotek přímo na našich stránkách, doplněné o odkaz na konkrétní bytovou jednotku, vedoucí na webové stránky prodejce. Návštěvník tak rovnou získá rychlý přehled. Informace o volných jednotkách udržujeme denně aktualizované.

Přehled volných bytových jednotek

Kontaktní formulář pro sběr leadů

Formulář nabízí přímé propojení mezi prodávajícím a kupujícím. Všechny poptávky (jméno a příjmení, telefon, email a případný dotaz) obdržíte na zadaný kontaktní email, pro další zpracování prodejním oddělením. Formulář je dobře viditelný a vysoce konverzní.

Kontaktní formulář

Reklamní a informativní články

O Vašem projektu a postupu výstavby bude slyšet. Nabízíme prostor pro publikování tiskových zpráv i vlastních článků. Rovněž nabízíme prémiovou pozici v postranním sloupci, viditelnou ve všech článcích na našem webu.

Články a reklamní pozice

Originální řešení a kampaně na míru

Pomůžeme Vám vymyslet a zrealizovat i další originální kampaně, nad rámec tohoto webu. Fungujeme jako marketingová agentura a máme 20+ let zkušeností v oboru, důležité jsou pro nás výsledky, které jsou dobře měřitelné a Vám vydělají peníze. Zároveň ale máme licenci pro provozování realitní kanceláře a všechna potřebná pojištění, můžeme tak za Vás zrealizovat i celou obchodní stránku.

Pojďme spolupracovat